Як створити гармонійний дизайн кухні на 8 кв. м

Перед тим, як приступити до ремонту кухні, варто заздалегідь скласти проект майбутнього інтер’єру. Це необхідно зробити, адже без цього важко буде отримати, то що б нас влаштувало на всі 100%. Мало того, дизайн проект ще і допоможе нам зрозуміти, що ми самі в дійсності хочемо, а так само в пошуку і розробці необхідного стилю, можна з’ясувати, які сучасні системи, механізми існують і які дизайнерські ідеї сьогодні в моді.

Це стосується будь-якого розміру даної кімнати, але конкретні складові її інтер’єр, будуть підбиратися і застосовуватися з урахуванням індивідуальних особливостей самої кухонної кімнати: розмірів, конфігурації, висоти стель, ступеня освітленості та ін Все це враховується якщо і потрібно спроектувати дизайн кухні 8 кв. м.

Не можна сказати, що це велика площа, але маленькою її не назвеш, якщо порівнювати типові міські квартири між собою, де кухні варіюються від 5 до 12 кв. м 8-и метрова — це золота середина.

Сьогодні в статті розглянемо яким чином можна отримати сучасний і гармонійний інтер’єр на кухні середнього розміру.

Дизайн кухні 8 кв. м фото

Що потрібно враховувати, складаючи проект кухні 8 кв. м

Звичайно ж, у будь кухні матеріали їх колір, планування — все повинно бути підібрано оптимально, згідно з наявними параметрами приміщення і власним уподобанням. У другому випадку звичайно ж необхідно враховувати ритм життя, який ви ведете і ваші смаковим уподобанням, ці параметри так само важливі, як і решта.

Що стосується ритму життя, так це те, що у всіх різний життєвий уклад,що в загальному то може вплинути на дизайн і технічне оснащення. Одна справа коли у вас сім’я і на кухні постійно готуються різні смаколики, інша справа, коли ви користуєтеся це тільки кімнатою для розігріву придбаної в кафе або ресторані готових страв.

В останньому випадку можна обійтися простою мікрохвильовкою або духовою шафою, а обідній стіл в цьому випадку можна замінити на барну стійку, це зробить кухню більш вільною і одночасно стильною і сучасною. А от у першому випадку знадобиться все, що може зробити цю кімнату ідеальним місцем для діяльності домашнього кухаря, а так само максимально затишною і домашньою для всіх домочадців.

Що ще слід врахувати перед ремонтом?

Крім особистісних вимог, потрібно так само врахувати і особливості самого приміщення. Тут все дуже просто — якщо на кухні погане природне освітлення, то оформляємо її інтер’єр переважно у світлих тонах. Але майте на увазі, для практичних зон вибирайте відповідні матеріали: миючі шпалери, кахельна плитка та ін

Не рідко з цією метою застосовують різні матеріали дозволяють візуально розширити приміщення, що для кухні 8 кв. м так само актуально, в цьому випадку допоможуть:

  • Глянцевий кухонний гарнітур
  • Наявність дзеркальних елементів в дизайні
  • На одній із стін — зазвичай у обідньої зони, можна створити панно з панорамних фотошпалер.
  • Гарне штучне освітлення

Окремим пунктом слід виділити ті кухонні кімнати, які мають вузьку прямокутну форму, в цьому випадку частково врятувати становище допоможе гарнітур для кухні без верхніх шаф. Це зробить інтер’єр більш вільним і просторим.

Дизайн кухні 8 кв. м фото

Яку планування вибрати?

Дизайн кухні 8 кв. м в чому буде залежати від того, як у ній буде розташовуватися меблі. Планування кухні в цьому випадку може бути самою різною, все залежить від її конфігурації та подразумевающейся функціональної оснащеності.

Для стандартної класичних планувань, оптимальним варіантом буде наявність прямого кухонного гарнітура, обіднього столу біля протилежної стіни і 2-3 стільця. Не треба її перевантажувати зайвими речами: буфет, комод і пр, в цьому випадку слід розмістити в інших кімнатах.

Дизайн кухні 8 кв. м фото

Якщо кімната має квадратну форму, в цьому випадку одну з сторін гарнітура можна завести ще одну стіну, тобто вийде Г-подібний стіна. Це не погано підвищить функціональність кухні.

Якщо ж сім’я велика і потрібно багато місця на час обідів, то є сенс перенести обідню зону у вітальню, але якщо тільки квартира досить простора і є місце у вітальні для розміщення великого обіднього столу. А на повністю звільнилася кухні можна розгорнути великий кухонний гарнітур на всі 3 або навіть 4 стіни. Кругове розміщення дозволить вмістити безліч кухонної техніки, з’явиться багато місця для зберігання найрізноманітнішої кухонного приладдя і продуктів. На такий оснащеної всім необхідним, кухні буде готувати одне задоволення.

Ще поради та рекомендації

Оскільки кухня 8 кв. м не найбільша, то стиль дизайну для неї слід вибирати такий, який не передбачає для повноцінної реалізації багато місця і всіляких декоративних аксесуарів.

Для таких розмірів зазвичай вибираються стилі для втілення яких найчастіше використовуються простої форми деталі і прості лаконічні дизайни.

Тому найчастіше в таких розмірах реалізую такі стилі, як модерн, хай-тек, мінімалізм, бетонних та ін.

Прямі гладкі форми і поверхні допоможуть не тільки зробити повноцінну стилізовану кухню, але і так само доглядати таке рішення простіше.

Для освітлення найкраще використовувати сучасні точкові світильники на натяжних стелях кухні, це допоможе досягти сучасної обстановки, а так само зробить простір візуально більш вільним.

Для оформлення таких кухонь можна застосувати рулонні штори або жалюзі, це так само мінімізує поглинається простір.

Не рідко, особливо у П-подібній плануванні, підвіконня так само перетворюється в робочу зону. У цьому випадку роль підвіконня виконує кухонна стільниця плавно переходить з гарнітура. Це підвищить так само функціональність кухні, не рідко таким чином і формують обідній стіл, в цьому випадку жалюзі для вікон кухні підійдуть найкраще.

Дизайн кухні 8 кв. м фото