Свічки в інтер’єрі — відмінна ідея для оформлення

Деколи інтер’єру можуть надати той чи інший акцент абсолютно не значні деталі, за допомогою них можна підкреслити той чи інший стиль в інтер’єрі, або створити певний настрій в атмосфері кімнати. Однією з них є свічки в інтер’єрі, сучасні дизайнери їх широко застосовують для оформлення будь-якої кімнати квартири або будинку. Ця деталь привносить в дизайн свою родзинку. Вона здатна створити романтичну або святкову обстановку, а часом підкреслюють класицизм і аристократичність.

Звичайно ж у випадку відключення електрики положення врятують саме свічки, тому вони мають бути в кожному домі, якщо не в якості прикрашає деталі, то хоча б в якості додаткового джерела світла.

Сьогодні в статті розглянемо, як цей аксесуар застосовують в сучасному інтер’єрі.

Свічки в інтер’єрі фото

Які бувають свічки

Сучасні свічки виготовляються переважно з воску і парафіну, рідше можна зустріти з гліцерину. Перші взагалі виготовлялися на основі бджолиного воску.

Сьогодні всі їх можна поділити на дві великі категорії, це самі звичайні, які не використовують для оформлення інтер’єру і декоративні. Останні здатні прикрашати інтер’єр навіть тоді, коли вони не зажженны, оскільки мають красиво оформлений дизайн. Свічки можуть мати абсолютно різні форми і розміри: круглі у вигляді циліндра, квадратні в вигляді бруска, довжина і товщина так само бувають різні.

Декоративні свічки фото

Так само їх можна розділити на види за формою і призначенням:

  • Господарські — звичайнісінькі виготовляються з кольорового парафіну, ними рідко прикрашають інтер’єр, їх покликання швидше як запасний джерело світла. Вони мають циліндричну форму, встановлюються на свічник.
  • Прядив’яні свічки, так само мають циліндричну форму, але більшого діаметру і розміру. Вони мають досить ефектний зовнішній вигляд, відмінно підходять для декору сучасних інтер’єрів. Варто сказати, що завдяки великому діаметру, вони не потребують у підсвічнику.

  • Свічки таблетки — парафін або віск заливається в невелику алюмінієву або скляну форму. Вони так само виглядають дуже стильно і сучасно. Чудово підходять для спа-кімнат їх часто використовують для створення розслаблюючій обстановки у ванній кімнаті.

  • Столові свічки, чудово підходять для класичних аристократичних стилів, частіше за все мають форму конуса, встановлюються на красивому підсвічнику на столі в їдальні.

Існує і безліч інших варіантів, здебільшого вони відносяться до категорії декоративних, так як часто мають незвичайний зовнішній вигляд, як за рахунок форми і тієї частини, яка служить свічником.

Декоративні свічки фото

Як можна прикрасити інтер’єр свічками

Запалені у вечірній час, вони створюють дуже затишну і теплу домашню обстановку. Розміщувати їх можна, де завгодно в інтер’єр, хоч на підлозі, але є загальновизнані місця, де їх знаходження може підкреслити той чи інший стиль.

Підсвічник-канделябр зі свічками встановлені на камінній полиці або обідньому столі, буде підкреслювати класичний стиль. Варто сказати, що часто свічки використовують і в каміні, імітація великого полум’я досягається за рахунок кількох свічок. Якщо повернутися до камінної полиці, то дуже оригінально виглядатимуть на ній свічки у вигляді фігурки або бюста.

Камін зі свічками фото

Сьогодні дуже популярно таке рішення, коли над обіднім столом підвішується спеціальна полиця-кронштейн, а на неї виставляється безліч товстих свічок. Запалені на час вечері вони не тільки добре освітять стіл, але і створять справжню домашню не бувало теплу домашню обстановку. Таке рішення підійде як для заміського будинку, так і для міських квартир в сучасному стилі.

Свічки в інтер’єрі

Свічки в інтер’єрі фото

Декоративні свічки здатні прикрасити інтер’єр,як вже говорилося вище, навіть тоді, коли вони не запалені. Адже їх зовнішній вигляд, часом буває схожий на справжній витвір мистецтва.

Декоративний свічки фото

Не рідко більш великі моделі — їх колір вибирають такою, що відповідає кольору найбільшою деталі інтер’єру: штори, диван, ліжко, килим на підлозі і інше. Це допоможе створити стилістичну єдність різних деталей.

Дуже красиво в інтер’єр виглядають свічки у скляних колбах і вазах, на дні яких є додатковий декор у вигляді гальки та гілочок та ін.

Скляні колби для свічок

Ефектно допоможуть прикрасити інтер’єр будь-якої кімнати плаваючі свічки, таке незвичайне рішення може сильно здивувати ваших гостей. З них в поєднанні з іншими інтер’єрними штучками часом створюють композиції, які можуть стати родзинкою інтер’єру.

Плаваючі свічки фото

Для створення в інтер’єрі середньовічної обстановки на стелю можна підвісити спеціальну дерев’яну або люстру з чорного металу під справжні свічки. Розраховані вони зазвичай під прядив’яні варіанти з парафіном натурального кольору.

Люстра зі свічками фото

Прикрасити свічками, можна і спальну кімнату, їх можна розмістити в різних її місцях, починаючи від приліжкових тумбочок і закінчуючи підвіконням. Запалені у вечірній час, вони створять чудову романтичну обстановку.

Свічки в інтер’єрі будь-якої кімнати будуть доречними, адже зовсім необов’язково їх запалювати, досить вибрати гарний свічник або красиво оформлену модель, а може й цілу композицію з них

Свічки в інтер’єрі фото