Натяжні стелі в спальні — тонкощі дизайну

Дизайн стелі в будь-якій кімнаті грає дуже велику роль, адже це не тільки складова деталь будь-якого приміщення, але і йому надають велике значення при оформленні інтер’єру. В даний час люди все більше і більше відмовляються від традиційних і простих варіантів його облагородження, які мають на увазі просте покриття побілкою або фарбою. Сьогодні все більше в моді стелі ті, які монтуються по верх основних. Це підвісні та натяжні моделі, це принципово нове рішення, яке дозволяє отримати не просто гладке єдине полотно, але і різного роду конструкції різного рівня. Часто в цьому випадку з натяжними використовуються варіанти з гіпсокартону. Подібне рішення застосовується не тільки для віталень кімнат, але і натяжні стелі в спальні і кухні, так само дуже часто використовуються.

Натяжні стелі в спальні фото

Дизайн натяжних стель для спальні

Можливостей зробити стелю виразніше, з застосуванням натяжних варіантів, є величезна безліч. Адже виготовлятися такий вид може з різного матеріалу, серед яких найчастіше зустрічаються ПВХ полотна і безшовна тканина. Мало того дизайн самого полотна може відрізнятися один від іншого.

Для даної кімнати можуть бути використані як матові, так і глянсові полотна, їх колір може бути найрізноманітнішим. Не рідко сьогодні можна зустріти в продажу моделі з фотодруком.

Подібне різноманітність дозволяє підібрати натяжні стелі для спальні найбільш підходящі.

Матова стеля в спальні

Оскільки спальня — це місце для відпочинку, то багато людей вибирають для її оформлення такі матеріали, які мають в дизайні і фактурі найменше активності і динаміки, які не привертають уваги і не відображають активно світло. Для стель в даному випадку підійдуть традиційні матові полотна з одного рівня.

Таке рішення так само дозволяє врівноважити атмосферу в спальні, якщо, наприклад, на стінах є досить активну оформлення. Для збалансування динамічних форм і яскравих фарб, однотонний матова стеля у цьому випадку підходить найкраще.

Так само варто сказати, що матова поверхня стелі зробить інтер’єр спальні більш затишним і домашнім, часто в подібних рішеннях їх полотно виготовлене на основі тканини.

Красивий матовий стеля в спальній фото

Натяжну стелю в спальні

У чистому вигляді глянець по всій поверхні стелі, не зовсім буде підходити, адже він привносить в приміщення психологічного холоду і офіційності, що для домашньої спальні вкрай не підходь. По цьому їх дуже часто виготовляють спільно з стелями з гіпсокартону.

Спільно вони дозволяють створити в інтер’єрі досить затишну і в теж час стильну обстановку. Адже в такій комбінації стеля може мати конструкцію і в два, а іноді і в три рівня.

Глянсовий натяжна стеля у спальній

Мало того, можна спланувати таку конструкцію, яка дозволить виробляти стельове зонування і додатковий декор. Подібним чином найчастіше у спальній, простір рівно над ліжком виділяється натяжною стелею і створюється поглиблення у вигляді овалу, кола, квадрата тощо, а все решти простору стелі виготовляється з гіпсокартону. Хоча подібні поглиблення інших форм з натяжною стелею можуть повторюватися і в інших ділянках кімнати. Часто таке дизайнерське рішення доповнюється точковим або світлодіодним освітленням.

Натажные стелі в спальній фото

Кольоровий натяжна стеля

Красива спальна кімната може стати і за рахунок використання кольорових полотен. Часом буває необхідно створити в інтер’єрі спальні контраст або підкреслити той чи інший колір, в цьому випадку дуже добре допомагають кольорові натяжні стелі. Завдяки їм в інтер’єрі можна створити абсолютно унікальні поєднання.

Найчастіше кольорові стелі, так само як і глянсові виготовляються спільно з гипсократонными. Слід зазначити, що це допомагає знизити інтенсивний вплив глянцю на інтер’єр.

Найчастіше застосовуються для оформлення наступні кольори:

  • Блакитний
  • Пісочний
  • Світло зелений
  • Бузковий
  • Рожевий

Не рідко полотна різних кольорів комбінують між собою у вигляді різних фігурних сполук.

Стильний натяжна стеля у спальній фото

Зоряне небо у спальній

Засинати під зоряним небом це мрія багатьох, сьогодні ці мрії стають реальністю, подібна імітація сьогодні легко здійсненна на натяжних стелях. Завдяки спеціальній підсвічуванню, що складається з маленьких точкових світлодіодних світильників, це стало можливим. При цьому зірки не просто світяться, вони можуть мерехтіти, запалюватися й гаснути в певній послідовності.

Це у багато разів зробить кімнату більш оригінальною і цікавою, перед сном вигляд зоряного неба буде не тільки радувати, але і заспокоювати.

Стеля зоряне небо у спальній

Фотодрук

Це ще один спосіб створити в інтер’єр оригінальну і гарну обстановку, мало того фото на стелі допоможе підкреслити стилістику кімнати, якщо вибрати в унісон їй зображення. Таким зображенням може стати, як ціла фотографія, так і окремий орнамент у визначених місцях стелі: навколо люстри, по кутах і сторонам і ін.

Натяжні стелі в спальній фото

Велике зображення здатний задати певний ритм дизайну, воно так само допоможе зробити інтер’єр з візуальної точки зору більш приємним, так як дозволяє компенсувати низьку стелю. Наприклад якщо в спальні буде зображення синього неба з невеликими кількістю хмар, зображення крони дерев, і інших подібних речей, це допоможе візуально підняти стелю.

Стеля в спальню з фотодруком

Натяжні стелі в спальні — це зручне сучасне рішення, здатне повністю змінити цю кімнату, вони допоможуть не тільки оновити обстановку, але і зроблять її більш стильною, з допомогою них можна підкреслити достоїнства приміщення і приховати багато недоліків.

Натяжні стелі в спальню — фото варіанти