Глянсова кухня — достоїнства і недоліки. Фото інтер’єру

В інтер’єрах, що відповідають всім сучасним тенденціям, сьогодні все більше і більше можна зустріти елементи оформлені так, поверхні яких мають гладку поверхню і глянсову обробку. Пов’язано це з багатьма причинами, однією з яких є висока оцінка сучасним суспільством естетики виражається в простих лаконічних формах, у поєднанні з якісною обробкою деталей і аксесуарів, виготовлених з високоякісних матеріалів.

Часом такий деталлю може стати досить великий об’єкт, що становить значну частину інтер’єр тієї або іншої кімнати, наприклад, сьогодні в моді і високо цінуються глянцеві кухні. Таке рішення в сучасній квартирі створює дійсно ефектну родзинку в її просторів. Особливо якщо кухня об’єднана з вітальнею. Красива ефектна меблі повинна бути на виду і радувати око і господарів і всіх несподіваних гостей.

Кухні глянцеві фото

Сьогодні в статті розглянемо важливі переваги та недоліки глянсової поверхні на кухні, виявимо в якихось деталях таке рішення можна реалізувати, а так само з’ясуємо правила поєднання їх з іншими елементами.

Глянсова кухня фото

Всі плюси і мінуси глянцевою кухні

Головна перевага їх звичайно ж в ефектному дизайні, вона не залишиться без уваги ні у одного гостя, якщо ви хочете привнести в цю кімнату сучасну естетику, то кухонний гарнітур з глянцевими елементами вам просто необхідний.

Мало того, така обробка дозволить підкреслити більшість сучасних стилів: хай-тек, модерн, лофт, неокласика, поп-арт,фюжн та ін У всіх цих стилях, глянець буде доречний, головне підібрати правильне колірне оформлення і форму, як самого гарнітура, так і окремих його деталей.

Ще до важливих переваг можна віднести і те, що такий гарнітур однаково добре підійде, як для просторих кухонь, так і невеликих по площі. У другому випадку, навіть краще, з точки зору візуального сприйняття. Адже будь-яка глянсова деталь в інтер’єрі невеликої кімнати дозволяє візуально розширити її. З чим добре і будуть справлятися глянцеві кухонні фасади.

Біла глянцева кухня фото

Будь-яке забруднення на гладкою глянцевою поверхні відмивається в мить ока, адже бруду там буквально не за що зачепитися.

З головних недоліків можна виділити той факт, що в догляді глянцеві кухні потребують до себе значної уваги. Адже на ідеальній поверхні дуже добре видно будь-які сторонні об’єкти, плюс до всього відбиває поверхні виділяє ці об’єкти ще сильніше. Отже перед купівлею або замовленням слід ретельно проаналізувати чи готові ви до цього чи ні.

 

Але цю проблему можна згладити, якщо поекспериментувати з глянцем в різних деталях гарнітура, але про це поговоримо трохи нижче.

Так само до недоліків можна віднести і те, що в разі пошкодження: подряпини. вм’ятини та ін. на глянцевому поверхні буде все дуже добре видно, і виправити без заміни всієї деталі, цю проблему не вийде.

 

Кухня на замовлення — які деталі зробити глянцевими?

Якщо ви замовляєте стіна в меблевій майстерні, то у вас завжди є вибір. Щоб мінімізувати проблеми з такою кухнею, дизайнери радять вибирати обробку максимально гладку. Тобто кухонні фасади, стільниця, фартух не повинні мати рельєфу. Це допоможе підтримувати стіна в чистоті.

 

Так само слід сказати, що робочі ділянки — стільниця, кухонний фартух повинні бути виготовлені з матеріалів, які стійкі до будь-яких механічних впливів, впливу миючих засобів, води високої температури та ін. Тому краще вибрати кам’яну стільницю і скляний кухонний фартух.

Професіонали не рідко рекомендують використовувати різні фасади для верхніх і нижніх модулів — відповідно глянцеві і матові.

 

Як правильно поєднувати з іншими деталями

Варто сказати, що будь-глянець варто використовувати помірно, в іншому випадку інтер’єр вийде холодним, відштовхуючим, що для кухні не підходить.

Оскільки будь-яка відбиває поверхня має досить велику активність, її дуже багато бути не повинно в одній кімнаті. Отже такий великий елемент як кухонний гарнітур, слід поєднувати з іншими деталями інтер’єру, мають більш спокійний дизайн і обробку.

Глянцеві кухні в інтер’єрі фото

Так наприклад якщо мається на увазі глянцевий стіна, оформлення стелі, підлоги і стін має бути без блиску. Допускається невелика активність, лише в незначних деталях — картина з блискучою рамкою, глянцеві годинник на стіні кухні та ін.

Не рідко активний стіна може комбінуватися на кухні з дерев’яними матовими деталями, наприклад дерев’яним підлоговим покриттям, меблями з дорогих порід дерева і ін.

Кухні чорно-білі глянцеві

Так само такими елементами може стати матовий метал в різних кухонних аксесуарах, наприклад стіл і стільці з обробкою під матове срібло, дуже часто глянсові фасади комбінують з металевими ручками з матовою обробкою, кухонна техніка: холодильник, мікрохвильова піч та ін Так само не рідко використовують на гарнітурі комбіновані фасади з матовим склом.

 

Глянцеві кухні можуть мати різне колірне оформлення, особливою популярністю користуються білі гарнітури, чорні, червоні, сині та ін., дуже часто їх навіть комбінують відводячи верхнім модулів один колір, а нижнім іншого.

Глянцеві кухні фото