Французькі вікна: фото в інтер’єрі, дизайн

У прагненні перетворити інтер’єр, багато володарі власного житла починають з заміни вікон та дверей, адже це головні елементи будь-якого будинку. Від вибраних варіантів багато в чому буде залежати, як інтер’єр, так і екстер’єр. Стандартними моделями сьогодні вже нікого не здивуєш, з цього все більше наших співгромадян звертає свій погляд на французькі вікна. Такий варіант з одного боку досить незвичайний для російської дійсності, з іншого боку такі вікна мають досить багатьма перевагами.

Як видно з назви придумали саме у Франції, а мета таких вікон привнести в атмосферу будинку більше світла і краси. Уявіть заміський будинок з прекрасним розкішним садом, і прихований від очей за товстими цегляними і дерев’яними стінами, адже інтер’єр буквально оживе, якщо така краса буде видно з кімнат будинку. Тому французи відомі своїми розкішними прованськими садами і вирішили дане питання подібним чином, винайшовши великі вікна-двері від підлоги до стелі, які служать вікном і дверима одночасно.

Французькі вікна фото

Які плюси дають французькі вікон в інтер’єрі

Забезпечити доступ до прекрасних видів за межами будинку — ось головне завдання подібних вікон. Якщо ви маєте заміський будинок і у вас є гарний фон — сад або розкривається чудова панорама, то без великих віконних прорізів просто не обійтися. Чудовий вид з вікна розкішного, одночасно є і дверима, зробить життя набагато радісніше і навіть щасливішим, цьому завжди сприяють радують око види.

Французькі вікна в інтер’єрі

Мало того, наявність такої деталі в інтер’єрі квартири або будинку, зроблять його атмосферу набагато сучасніше, адже присутність європейських елементів добре цьому сприяє.

 

Екстер’єр будь-якого будинку перетворюється, якщо так можна сказати, адже з вулиці такий будинок виглядає самодостатнім і навіть багато.

 

Плюс до всього, разом з прекрасним зовнішнім виглядом в будинок або квартиру, буде потрапляти значно більше сонячного світла, ніж при стандартних вікнах. Якщо ви прагнете привнести в будинок більше сонця — то французькі вікна для цього найкращим чином підійдуть. З ними не доведеться запалювати штучне освітлення до пізнього вечора.

Французькі вікна в інтер’єрі фото

Такі вікна, як вже згадувалося вище, служать одночасно і дверима, тому вони забезпечують легкий доступ до присадибної ділянки, прекрасного саду або може бути до басейну.

 

Чи можна встановити французькі вікна в квартирі?

У багатьох подібний елемент асоціюється з розкішним заміським будинком, але не варто впадати у відчай і жителям міських квартир, адже панорамні вікна на високих і останніх поверхах, сьогодні все більше цінуються в містах. Воно і зрозуміло, адже відкриваються прекрасні види на сучасне місто з таких квартир, просто самі вимагають, щоб їх не приховували від очей.

Квартира в Парижі з французькими вікнами

Квартири з таким вікном і розкішним видом досить сильно вражають. Варто сказати, що це є суттєвою перевагою такого житла, за що вони більше цінуються. Французькі вікна,які одночасно є м панорамними, в подібних випадках встановлюються, якщо є великий балкон або лоджія з суцільним склінням. Куди можна вийти з ранку з чашкою кави і подивитися, як прокидається місто або літнім вечором помилуватися на захід сонця прямо зі стін квартири не рушаючи з місця.

 

У стандартних же квартирах так само можна встановить подібні вікна, єдина складність в тому, що потрібно демонтаж частини бетонного блоку, а це вже перепланування, отже попередньо всі подібні дії повинні бути погоджені у відповідних інстанціях. Ну і звичайно ж це варто робити тільки в тому випадку, якщо з квартири дійсно відкривається прекрасний вид.

Французсие вікна на балконі

Як оформити французьке вікна

Оскільки такий елемент будинку досить значний, він вимагає відповідного оформлення, баз правильно підібраних аксесуарів можна порушити всю красу подібної деталі.

Стильні світлі штори на французькі вікна

Якщо квартира знаходиться високо і в її вікна ніхто не зможе заглянути, то в ідеалі можна штори взагалі не купувати, таке оформлення відмінно підійде для сучасних стилів. В інших же випадках найбільш підходящим рішенням будуть легкі прямі штори. Вони не повинні перешкоджати проникненню сонячного світла вдень, вони повинні легко відходити в бік, щоб забезпечити доступ до прекрасних видів.

Штори для французьких вікон фото

Для цих цілей добре підійдуть тюлеві повітряні завіси, вони гарні як для сучасних стилів, так і мінімалізму. Так само моделі з наявністю відповідного декору добре підійдуть для більш сільських стилів прованс, кантрі, що актуально для заміського будинку.

Окремим пунктом варто виділити штори у формі пісочного годинника, чудове рішення, адже вони надають оригінальність інтер’єру, і досить зручні у використанні, вони не заважають відкриттю дверей, так як кріпляться прямо на неї.

Штори пісочний годинник для французьких вікон

Французькі вікна у міській квартирі можна оформити за допомогою великих жалюзі, так само можуть застосовуватися рулонні штори, а так само самі французькі штори, якщо інтер’єрі оформляється у відповідному дизайні.

Штори жалюзі на французькі вікна двері

Такі вікна допоможуть створити в інтер’єрі заміського будинку або міській квартирі свою своєрідну красиву і більш світлу атмосферу.

Французькі вікна фотогалерея