Бамбук в інтер’єрі квартири — оформлення, дизайн

Які б сучасні технічні продукти не розроблялися для внутрішньої обробки приміщень, нічого не замінить натуральні природні матеріали. Адже тільки вони здатні привнести в інтер’єр відчуття близькості природи, вони буквально дихають своєю екологічністю і привносять в нього небувале тепло і затишок. Одним з таких «живих» матеріалів і слід сказати вельми популярних, є бамбук. Росте у південних країнах, які у більшості людей асоціюються з відпочинком, бамбук в інтер’єр створює особливо приємну, легку атмосферу.

Правильно вписані в дизайн подібні елементи, допомагають розрядити обстановку в квартирі, це природний антидепресант, здатний перетворити інтер’єр будь-якої квартири.

Бамбук в інтер’єрі фото

Оздоблювальні матеріали з бамбука

Спочатку бамбук, в силу відсутності технологій його обробки, застосовувався у невеликій кількості для облаштування інтер’єру. Сьогодні ситуація кардинально змінилася, існує величезна безліч виробів з нього для облаштування інтер’єру. Стосується це фактично всіх його організовують частин — стін, підлоги, стелі.

 

Бамбук в інтер’єрі — стіни

Для облаштування стін можна знайти різні бамбукові покриття, це можуть бути, як у чистому вигляді його стебла, так і перероблена сировина.

Стебла можуть застосовуватися по-різному, не рідко їх використовують як зонирующего інструменту. У квартирах студіях їх можуть застосовувати для створення перегородок між різними зонами. Виходить дуже красиво і цікаво.

 

Так само бамбук в інтер’єрі в чистому вигляді застосовується і по іншому, так наприклад в спальній кімнаті за допомогою таких стебел можна оформити стіну біля зони головах, у вітальні зону де знаходиться телевізор. Не рідко його застосовується для реалізації різних тропічних ідей полягають у створенні різних бамбукових композицій на стіні. Це надає інтер’єру оригінальності, робить його більш красивим і в теж привносить енергетику простоти і безтурботності.

 

В обробленому вигляді бамбук зустрічається у вигляді стінових панелей — по суті це спресований тес, покритий лаком або сплетені між собою окремі однакові волокна. Такі панелі виглядають дуже сучасно і ефектно, вони добре підійдуть під більшість сучасних стилів, особливо під мінімалізм, японська, китайська та ін

Бамбук в інтер’єрі квартири

Бамбукові шпалери так само заслуговують уваги, обклеєні такими шпалерами стіни спальної кімнати, створять дуже теплу і затишну обстановку, з етнічними мотивами. Для східних стилів такі оздоблювальні матеріали будуть дуже слушними. Дуже стильно виглядають етнічні дизайни з застосуванням традиційних матеріалів з сучасною обробкою.

 

Бамбук для підлоги

В якості підлогових покриттів бамбук використовується. Сучасні такі підлоги бувають двох видів, один варіант монтуються за допомогою клею, до заздалегідь підготовленого підстави. Буває такі підлоги натурального кольору і кольору кави, який отримують за засобом термообробки. Такі підлоги виглядають дуже ефектно і красиво.

Підлоги з бамбука фото

Другий вид підлог з бамбука відноситься так само до категорії масивних полів, але вони монтуються іншим способом — плаваючим. Укладання схожа на монтаж ламінату та паркетної дошки. Це стало можливим після розробки відповідної технології виробництва, виготовляються вони за засобом пресування і просочення спеціальними складом, це робить полотно стійким до перепадів температури і вологості, а так само підвищується міцність.З цього їх можна укладати на підставу без клею, потрібна лише підкладка. Декорів таких підлог досить багато, є натуральні кольори, так і тоновані і блекоти. Вони бувають оброблені лаком, а є і під маслом.

Бамбук в інтер’єрі кухні фото

Предмети інтер’єру з бамбука

Існує величезна безліч різноманітних інтер’єрних аксесуарів виготовлених на основі бамбука.

З усіх найбільш відомі вітчизняному читачу, це звичайно ж жалюзі. Вони досить давно вже з’явилися в нашій країні, але слід сказати, що вони досить популярні досі. Адже вони добре приховують внутрішній простір квартири від цікавих очей і звичайно ж сонячного світла.

Використання бамбука в інтер’єрі

Існує і безліч декоративних аксесуарів, які завдяки своїй якісній обробці здатні додати родзинку будь-якого інтер’єру.

Бамбукові штори фото

У бамбуковому обрамленні можна зустріти картини, дзеркала, годинники. З участю нього можуть бути виготовлені і світильники, як настінні, стельові, так і підлогові світильники.

 

Так само різних сувенірів для оформлення інтер’єру, виготовлених із застосуванням бамбука, є величезна безліч: фонтанчики, вази, шкатулки, плетені бамбукові тарілочки, підноси, настінне панно і багато іншого. Подібної продукції у відповідних сувенірних крамницях є величезна безліч.

Предмети інтер’єру з бамбука в квартирі

Меблі з бамбука

Дуже часто для виробництва меблів з бамбука застосовують і ротанг, найчастіше це різного роду плетені варіанти: крісла-гойдалки, плетені столи і стільці. Завдяки своїм міцним властивостями, бамбук у виробництві меблів отримав велике поширення. З нього виготовляють і більше великогабаритну меблі — найчастіше це ліжка, шафи, стелажі, тумбочки та ін

Меблі з бамбука фото у ванній

Ліжка з бамбука привнесуть в спальні атмосферу спокою та природного тиші, така ліжко перетворить спальню в справжній райський куточок.

Меблі з бамбука фото

А щоб створити стилістичну єдність можна доповнити її бамбуковими тумбочками і такими ж шторами на вікнах.

Бамбук в інтер’єрі сьогодні дуже модний, особливо в містах, де не вистачає природи і спокою, де панують шум і стрес. Таке оформлення хоч трохи, але принесе більше тепла, спокою і психологічного комфорту в життя.

Бамбук в інтер’єрі фото