Фалоімітатори подвійні

Фалоімітатори подвійні, https://banana.ua/faloimitatoryi/dvoynoy-falloimitator/ двосторонні, double dong, double dildo - все це назви фалоімітаторів, які з двох сторін мають пеніс. Спочатку фалос подвійний призначений для лесбійських пар - можна стимулювати один одного одночасно. Так само в нашому секс шопі можна купити подвійні фалоси для анально-вагінальної стимуляції. Завдяки еластичності ці секс-іграшки можна зігнути. У нашому секс магазині ви зможете знайти і купити вподобаний вам подвійний фалос. Рада секс шопа: не забувайте користуватися лубрикантами для більш комфортного використання двостороннього фалоса.

Види двосторонніх фалоімітаторів:
Класичні двосторонні фалоімітатори - мають форму довгого члена з головкою на обох кінцях. Можуть бути використані як в поодинці, так і з партнером. Виготовляються з матеріалів, які не сковують рухи, еластичні, вільно гнуться.
Анально-вагінальні моделі - такі секс-іграшки виглядають як роздвоєний член. Їх велика частина призначена для входження в піхву, а менша - для стимуляції анального отвору.
Інші - можуть відрізнятися по довжині і ширині, а також за кольором.
Двосторонні фалоімітатори спочатку були придумані для дівчат з нестандартною сексуальною орієнтацією. Тому що саме такі фалоси здатні принести задоволення двом дівчатам одночасно.

Гетеросексуальним парам теж не варто скидати цю чудо-іграшку з рахунків. Вони здатні якісно урізноманітнити ваше сексуальне життя, так би мовити, додати в неї гостроти. Вони абсолютно не складні в експлуатації, але разом з цим дуже функціональні, застосовуватися можуть теж абсолютно по-різному, було б бажання і фантазії.

Так само подвійні фалоімітатори - це ідеальне рішення для тих жінок, які мріють про інтимну близькість відразу з двома партнерами. Одночасне проникнення в анальний і вагінальне отвори гарантовано принесуть вам незабутні відчуття і яскравий оргазм.

Купити подвійний фалос можна з доставкою кур'єром по Києву або поштою по всій Україні!

Последние записи

  • Куклы для секса

    Сделана надувная кукла из гипоаллергенных эластичных материалов, и делают прикосновение к телу искусственной девушки приятным и ласкающим кожу, по материалу бывают куклы из следующих материалов:...

  • Анальный вибратор

    Не стоит забывать, что анус – это место сосредоточения эрогенных зон. Таким образом, анальная стимуляция и проникновение – это гарантия будоражащего оргазма. При условии правильного и б...

  • Фалоімітатори подвійні

    Фалоімітатори подвійні, https://banana.ua/faloimitatoryi/dvoynoy-falloimitator/ двосторонні, double dong, double dildo - все це назви фалоімітаторів, які з двох сторін мають пеніс. Спочатку фалос...